“Bizim yol arkadaşımız İyi Partililerdir”

  • Haberin Tarihi: 14 Mart 2019
  • Bu haber 304 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Bizim yol arkadaşımız İyi Partililerdir”

CHP’li Hüdai Demir noktayı koydu

Millet İttifakı geçtiğimiz akşam Gölyaka’da halkın yoğun ilgisi ile karşılandı. Burada konuşan Millet İttifakı 1. sıra Belediye Meclis Üyesi adayı Hüdai Demir, “Bizim partimizden kendi egoları için ayrılan bizim yol arkadaşınız değildir. Bizim yol arkadaşımız, bu yolda birlikte yürüdüğümüz İyi Parti’lilerdir. Bu yola birlikte devam edeceğiz ve Orhangazi’de alacağız” dedi.

BİZİM YOL ARKADAŞIMIZ İYİ PARTİ’LİLERDİR

İttifak görüşmelerinde Emin Balkan, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğretim üyesi, sayılı çocuk cerrahlarından, Rumeli ve Balkan Göçmenleri Konfederasyon Başkanı ve halkta karşılığı olan biriydi. İyi Parti Bursa Belediye Başkan adayı olarak gösterildi. Bozbey, öne çıkınca Emin Bey Osmangazi kaydırıldı. Yine Bozbey Başkan bütün merkez ilçeleri istiyorum diye bastırınca, “Bursa için olduktan sonra benim Nerede olduğum önemli değil” dedi ve görevinin başına döndü. Bu adam Tıp dünyasında kariyeri olan yeri olan bir adam tutmuş böyle konuşmuşken bazılarının da elini vicdanına koyması gerekir. Bizim partimizden ayrılan, kendi egoları için ayrılan bizim yol arkadaşınız değildir. Bizim yol arkadaşımız bu yolda birlikte yürüdüğümüz İyi Parti’lilerdir. Bu yola birlikte devam edeceğiz ve Orhangazi’de alacağız. Anketlerde bunu gösteriyor. İnternette yapılan değil, gerçek anketler ile yapılan sonuçları size sunuyoruz.

 

İTTİFAK KARARI HALKIN İSTEĞİDİR

Bizler örgütlü mücadeleye inanan insanlarız. O yüzden örgüt olarak verilen kararların halkın talepleri doğrultusunda alınmış kararlar olduğunu biliriz. Bu ittifak kararları da yine halkımızın isteği ile bir şeylerin değişmesinde bunu umut gördüğünden kurulmuştur. Buna uymak, halkın isteklerine uymaktır. Bundan kopmak ise, yalnızca kendi egolarını kurban olup menfaatlerinin peşinden koşmaktır.

 

BOZBEY’İN PROJELERİ YILMAZ’IN DA PROJELERİ

2014’te 100 projeden hayata geçen bir tane gösterin. Bizim en büyük şansımız Bozbey. Bozbey Nilüfer’i 20 yılda modern bir kent yaptı. Yolları ile, parkları ile, bahçeleri ile, sosyal alanları ile Nilüfer bir Avrupa kenti. Nilüfer bu duruma getiren bu Başkan’ın, Bursa için de büyük icraatları olacak. En güzeli de Bozbey’in projeleri İsmail Yılmaz’ın da projeleri olacak.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.