BEYLAND ARSALARI SATIŞTA

  • Haberin Tarihi: 11 Mart 2020
  • Bu haber 4385 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
BEYLAND ARSALARI SATIŞTA

Orhangazi’de Hürriyet Mahallesi’nin üst kesimlerinde Kale bölgesinin altında daha önce Beytturk Firması tarafından satın alınan arsa üzerine yapılması planlanan Beyttürk Projesi iptal edildi. Ara üzerinde parselasyon çalışması yapan firma Beyland Arsaları projesi ile arsa satışlarına başladı. Uluslararası bir arsa satış firması ile anlaşmaya varan Beyttürk Firması arsaları da satmaya başladı.

Beyttürk firmasının Orhangazi’de Hürriyet Mahallesi’nin üst kesimlerinde Kale bölgesinin altında daha önce Orhangazi Belediyesi’nden satın aldığı yaklaşık 30 bin m2 arsa üzerinde hayata geçirmeyi planladığı Beyttürk Orhangazi Projesi iptal edildi. Arsayı satın alan Beyttürk İnşaat firması, arsa üzerinde bir süredir sürdürdüğü parselasyon ve plan düzenlemesi çalışmasını tamamladı. Planlara işlenen parselasyon çalışmasının ardından Beyttürk firması 31 ayrı arsa olarak düzenlediği arsaları proje bazlı olarak satışa çıkardı.

Uluslararası bir firma ile anlaşmaya vardılar

Beyland Orhangazi Projesi olarak yeniden düzenlenen Hürriyet Mahallesi üstündeki arsaların satış işlemleri için Uluslararası bir satış firması ile anlaşmaya varan Beyttürk, satışlara da başladı. Satışları yürüten firma “Beyland Orhangazi” Projemizin 1.Etap Satışları Devam Ediyor !, *İstanbul, Bursa, Yalova ve mega projelerin kesişim lokasyonunda, *Turizmin, sanayinin ve ulaşımın büyük bir ivmeyle geliştiği bölgede, *Muhteşem İznik Gölü manzarasıyla, gürültü ve stresten uzak bir yaşam, *İmarlı, inşaata hazır; müstakil tapulu ve yatırım için ideal, *Türkiye’nin otomobili TOGG fabrikasına 15 dk mesafede, *Sabiha Gökçen Havalimanı’na 35 dk mesafede. Sloganları ile arsaların satışına başladı. 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.