Bekir Aydın’dan MHP jesti

  • Haberin Tarihi: 10 Şubat 2019
  • Bu haber 347 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bekir Aydın’dan MHP jesti
  1. YILINI KUTLADI

Cumhur İttifakı’nın Orhangazi Belediye Başkan adayı Bekir Aydın yayımladığı mesaj ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin 50.kuruluş yıldönümünü kutladı.

AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı, uyumlu çalışmaları ile dikkat çekiyor. Orhangazi’de ittifakın adayı olarak belirlenen Bekir Aydın’ın aday tanıtım toplantısına katılarak desteğini ortaya koyan MHP İlçe Başkanı Necati Güneş’ten sonra bir jest de Aydın’dan geldi. Aydın, MHP’nin kuruluşunun 50. Yılını övgü dolu kelimelerle kutladı.

Cumhur İttifakı’nın Orhangazi Belediye Başkan Adayı Bekir Aydın yayımladığı mesajında;

50 yıl önce bugün 9 Şubat 1969 tarihinde rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş ile başlayan, bugün Devlet Bahçeli liderliğinde davanın mücadelesini veren Milliyetçi Hareket Partisi, Türk tarihinin canlı, coşkulu ve cesaret dolu bir simgesidir. Milliyetçi ve ülkücü vatandaşlarımız başta olmak üzere, Türkiye’nin en köklü siyasi geleneklerinden birini temsil eden Milliyetçi Hareket Partisi’nin 50. kuruluş yılını kutluyor; ülkenin bekasına yönelik tüm saldırılara karşı milli birlik ve dayanışmaya ihtiyaç duyulan her dönemde devletimizin ve demokrasimizin yanında birlikte saf tutmaya devam edeceğimize inancımın tam olduğunu belirtmek istiyorum.” dedi.

 

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.