Bekir Aydın MHP’lilerle buluştu

  • Haberin Tarihi: 23 Ağustos 2019
  • Bu haber 975 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bekir Aydın MHP’lilerle buluştu

31 Mart yerel seçimlerine Ak Parti ve MHP’den oluşan Cumhur İttifakı’nın adayı olarak giren ve seçimi kazanan Belediye Başkanı Bekir Aydın MHP Orhangazi ilçe teşkilatını ziyaret etti. Burada partililere seslenen Bekir Aydın, çalışmalar ile ilgili bilgi aktardı. Bekir Aydın, MHP ile ittifakın hem uygulamada hem de gönüllerde devam edeceğini vurguladı.

Belediye Başkanı Bekir Aydın önceki akşam MHP Orhangazi ilçe teşkilatının misafiri oldu. 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın AK Partili adayı olarak seçime giren ve seçimi kazanan Belediye Başkanı Bekir Aydın, MHP Orhangazi ilçe teşkilatında partililerle bir araya geldi. MHP Orhangazi ilçe başkanı Necati Güneş’in de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Aydın, MHP teşkilatına çalışmalar ile ilgili bilgi aktardı.

İttifak hep var olacak

Belediye Başkanı Bekir Aydın, MHP ile yürüyen Cumhur İttifakı’nın bundan sonra da hep var olacağını belirterek, biz güçlü bir ittifakız. Milletimizin ve İlçemizin bekası için bir araya gelmiş iki partinin üyeleriyiz. Bu güçlü birliktelik ile hem Ülkemizi hem ilçemizi kalkındıracağız dedi. Bekir Aydın ziyaretinde MHP teşkilatından gelen soruları da yanıtlarken, önümüzdeki süreçte ilçede yapılacak olan çalışmalar ile ilgili de bilgi aktardı.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.