“BEKİR AYDIN, AK PARTİ’NİN BİR HİZMET NEFERİDİR”

  • Haberin Tarihi: 5 Temmuz 2020
  • Bu haber 372 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“BEKİR AYDIN, AK PARTİ’NİN BİR HİZMET NEFERİDİR”

AK Parti CHP’nin Bekir Aydın’ı partiye davet etmesine sert tepki gösterdi

 

AK Parti Orhangazi ilçe başkanı Fahrettin Uludağ CHP’nin geçen hafta yaptığı CHP’nin kapıları Bekir Aydın’a açıktır açıklamasına sert tepki gösterdi.

Ak Parti ilçe başkanı Fahrettin Uludağ basında çıkan ve partimizi hedef alan haberlere bir cevap verme gereği duyduklarını belirterek, öncelikle şu unutulmamalıdır ki Ak Parti 15 milyona varan üye sayısıyla ve aralıksız 18 yıldır iktidarda olması ve girdiği bütün seçimlerden zaferle çıkmasıyla gösteriyor ki Ak Parti hem ülkemizin hem de dünyanın en büyük en güçlü sivil toplum örgütüdür dedi. Uludağ bu gücünün temel kaynağı da yüce milletimizdir. Ve de yerelde 1994 genelde 2002 yılından beri halkımıza hizmet etmekten gurur duymaktadır. Haliyle diğer partilerin partimize gıpta ile bakmaları özenti duymaları ve belediye başkanımızı transfer etme çabalarını anlıyoruz dedi.

Önce kendi partinizden aday gösterilip DP’ye kaptırdığınız adayınızı geri çağırın

Fahrettin Uludağ CHP ilçe başkanı Ender Teke’ye seslenerek, insana hiç demezler mi? “Siz seçimden başarıyla çıkmış bir belediye başkanını partiye davet edeceğinize, önce kendi partinizden aday gösterilen, sonra da Demokrat partiye kaptırdığınız veya küstürüp yolladığınız adayınızı davet edin. O zaman yaptığınız yanlışlarınızı seçmeninize izah edin dedi. Uludağ açıklamasında “bir açıklama metni yazıyorsunuz baş tarafında başkanı eleştirip, daha sonra başkanı partinize davet ediyorsunuz. (!) hem başkan başarısız bir şey yapmadı deyip hem de partimize gel demek? Bu nasıl bir duygu diye devam ettiği açıklamasında, bu ne yaman çelişki? Gerçi siz yıllardır bu çelişki yumağı içinde siyaset yaptığınız için size tabii gelebilir ifadelerine yer verdi. CHP’nin Yeni Sölöz konusunda Bekir Aydın’a yönelttiği eleştiriye de yanıt veren Fahrettin Uludağ, başkanımızın Yeni Sölöz felaketi ile ilgili sözlerini de çarpıtmışsınız. Veya işinize geldiği gibi yorumluyorsunuz. Başkanımız yıllardır Ak Parti iktidarı ile yönetilen beldenin aldığı hizmetlerden dolayı afetin ucuz atlatıldığını anlatıyor, siz bunu Büyükşehir’e eleştiri olarak algılıyorsunuz.  Ayrıca Sir Winston Churchill ‘den alıntı yaptığında CHP ile irtibatlandırmanız garip doğrusu. Churchill mi CHP li oldu? Siz mi Churchill’ ci oldunuz? Arada Genel başkanınız Mevlana’dan alıntı yapıyor. Ama Mevlevi olmuyor. Biz farkındayız siz de farkında olun dedi.

Bekir Aydın Ak Parti’nin bir neferidir

Fahrettin Uludağ açıklamasının son bölümünde şunları söyledi; Sonuç olarak Belediye başkanımız sayın Bekir Aydın bu partinin bir neferi olarak kuruluşundan bu yana Cumhurbaşkanımızın emrinde çeşitli kademelerinde görev yapmış ve 31 Mart 2019’dan bu yana partimiz vasıtasıyla halkımıza hizmet etmeye devam ediyor ve etmeye devam edecektir. Size son bir tavsiyem, malum bugünlerde havalar çok sıcak. Sıcaktan dolayı insanlar rahat uyuyamıyor garip rüyalar görebiliyor. Siz de bu sıcak havalardan muzdarip olup böyle bir rüya görebilirsiniz. Bunu sakın millete anlatıp, komik duruma düşmeyin. Aman dikkat edin.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.