BAŞKANIMLA OKUYORUM KİTAP FUARI’NDAYDI

  • Haberin Tarihi: 7 Ekim 2019
  • Bu haber 424 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
BAŞKANIMLA OKUYORUM KİTAP FUARI’NDAYDI

Orhangazi Belediyesi tarafından başlatılan ve Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın çocuklarla ve hemşehrilerimizle birlikte kitap okuma günü gerçekleştirdiği “Başkanımla Okuyorum” Projesi bu hafta Kitap Fuarı’nda yapıldı. Başkan Bekir Aydın, eşi Kıymet Aydın ile birlikte Kitap Fuarında çocuklarla ve hemşehrilerimiz birlikte kitap okudu.

 

Orhangazi Belediyesi tarafından başlatılan ve her hafta sonu Belediye Başkanı Bekir Aydın ile çocukları kitap okuma gününde buluşturan Başkanımla Okuyorum Projesi bu hafta sonu Kitap Fuarı’nda düzenlendi.

 

Fuar alanında kitap okudular

Orhangazi Belediyesi tarafından Pazartesi günü açılan Kitap Fuarı’nda Bekir Aydın eşi Kıymet Aydın’ın da katıldığı programda çocuklar ve yanlarında bulunan yetişkinlerle birlikte kitap okudu.

 

Çocukların kitap okuması mutlu ediyor

Kitap fuarına gösterilen ilgiden dolayı kitapseverlere teşekkür eden Başkan Aydın, her yaşta bu alışkanlığa sahip olmak bizleri mutlu etti dedi. Kitap fuarındaki vatandaşlarla sohbet ettikten sonra çocuklarla birlikte kitap okuyan Bekir Aydın,  amacımız kitap okuma oranını ilçe genelinde artırmaktır.  Kitap okumak hayatı sevdirir, Düşünceleri olgunlaştırır, stresi azaltır, zihnimizi açar ve güzel görmemizi sağlar dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.