Bakan Eroğlu 8 projenin temelini attı

  • Haberin Tarihi: 26 Kasım 2017
  • Bu haber 567 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bakan Eroğlu 8 projenin temelini attı

 

Proje 6,5 milyon TL’ye maloluyor

Orman ve Su İşleri bakanı Veysel Eroğlu, Bursa’da düzenlenen tören ile Bursa ve ilçelerinde aralarında Orhangazi’deki Nadır Deresi Islah Çalışmalarının da yer aldığı 8 büyük projenin temellerini attı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın da katıldığı temel atma töreninde 434 milyon TL’ye malolacak 8 projenin temeli atılmış oldu. Orhangazi’deki Nadır Deresi Islah çalışması ile bölge cazibe merkezine dönüşecek.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ve Bursa Milletvekillerinin de katılımı ile Bursa’da aralarında Orhangazi’de yapılacak ve 6,5 milyon TL bedelli Nadır Deresi Islah çalışmalarının da yer aldığı 8 büyük projenin temellerini attı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın da katıldığı Bursa Merinos’taki temel atma töreninde 434 milyon TL’lik 8 projenin temelleri dualar eşliğinde atıldı. Programa Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Milletvekilleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve ilçe belediye başkanları da katıldı.

NADIR DERESİ ISLAH ÇALIŞMASI DA YER ALIYOR

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun temellerini attığı Bursa genelinde aralarında İznik Barajı ve Orhangazi’deki Nadır Deresi Islah Çalışmalarının da yer aldığı temel atma töreninde program bitiminde Bakan Eroğlu dualar eşliğinde temel atma butonuna bastı.

PROJELER NELER?

Orhangazi Nadır Deresi Islah projelerinin de aralarında bulunduğu Bursa bölgesindeki 8 eser arasında İznik Barajı, Gölecik Barajı, İnegöl Olukman Tekke Göleti, Gemlik Hamidiye Göleti, İnegöl Alangünü Barajı Sulaması ve Gemlik Küçükkumla Barajı yer alıyor.

BAŞKAN ÇAĞLAYAN’DAN TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun programında Orhangazi’de bugüne kadar bakanlığın yaptığı çalışmalar ve yeni dönemde Nadır Deresi Islah

1 2 3 5

1 2 3 5

Çalışmaları nedeniyle teşekkür etti. 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.