Arçelik yılın emekli öğretmenini seçti

  • Haberin Tarihi: 24 Kasım 2018
  • Bu haber 954 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Arçelik yılın emekli öğretmenini seçti

Arçelik’in ‘Yılın Emekli Öğretmeni’ ödül töreni Orhangazi bayii Asiller ticarette yapıldı. Orhangazi protokolünün de katıldığı törende, Arçelik’in araştırma şirketinin çalışmaları ve Orhangazi halkının oylarıyla seçilen yılın emekli öğretmeni Niyazi Demirler’e hediyeleri verildi.

Arçelik Orhangazi bayii Asiller Ticaret’teki törene Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye başkan yardımcısı Necmettin Şahin, CHP ilçe başkanı Sevim Turan ve yönetimi ile Belediye başkan adayı Çetin Çoklar, sivil toplum kuruluşlarından temsilciler de katıldı.

Programda konuşan Kaymakam Yılmaz, öğretmenleri anlatırken ‘Bir ülkenin kalkınmasındaki önemli unsurdur’ dedi. Öğretmenler olmazsa ülkenin olmayacağını söyleyen Yılmaz, ‘Çok önemli ve samimi bir destek programı olmuş. Emeği olanları kutluyorum’ diye konuştu.

Başkan yardımcısı Şahin ise, öğretmenlerin bir toplumun veliahttı olduğunu söylerken, ‘Öğretmenlik kutsal bir meslektir. Sevgi ve saygı temellidir. Böylesine özel bir mesleğe özel program hazırladıkları için Arçelik ve Asiller ailesini tebrik ediyorum’ dedi.

YILIN ÖĞRETMENİ

Yılın emekli öğretmenin ismini ise Asiller Ticaret’in üçüncünesil işletmecileri olan Ercan ve Kıvanç Ercan birlikte açıkladılar. Arçelik’in araştırma şirketinin çalışmaları ve Orhangazi halkının oylarıyla seçilen emekli öğretmen Niyazi Demirler’e çamaşır kurutma makinesi hediye edildi. Demirler’in berat ve çiçeğini ise protokol üyeleri verdi.

 

NİYAZİ DEMİRLER KİMDİR?

1958 yılında Orhangazi’de doğan Niyazi Demirler, göreve 1981 yılında Afyon’da başladı. 1987 yılında Orhangazi Çok Programlı Lise’de edebiyat öğretmeni olarak görev yapan Demirler, 1997’de göreve başladığı Öğretmen Eyüp Topçu Anadolu Lisesi’nden 2007 yılında emekli oldu. Demirler’in törendeki mutluluğunu ailesi de eşlik etti.

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.