Ankara’ya değil Orhangazi’ye başkan seçeceğiz

  • Haberin Tarihi: 14 Mart 2019
  • Bu haber 187 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ankara’ya değil Orhangazi’ye başkan seçeceğiz

Demokrat Parti Orhangazi Belediye Başkan Adayı Çetin Çoklar çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çoklar meclis üyesi adayları ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte Yenigürle ve Gürle Mahallerini ziyaret etti. Burada halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Çoklar; yaptığı konuşma sırasında, bir mahalle sakininin “-Gürle’mizin arazileri konusunda yaptığın mücadeleyi ben unutmadım. Seni hem burada hem de Adliye’de görmüştüm. Teşekkür ederim.” sözlerine teşekkür ederek şöyle konuştu: 

“Benim için Gürle’nin özel bir yeri var. Meclis üyeliğim döneminde, buradaki arazilerin satışına karşı ciddi bir kamuoyu oluşturarak mücadele etmiştik. Bugün burada sizin bu teveccühünüz beni gururlandırdı. O dönemde de başkaları yine parti menfaatlerini ön planda tutarak sesini çıkarmamıştı. Ama ben her zaman diyorum: Söz konusu Orhangazi ise gerisi benim için teferruattır. Benim için partiler, siyasi çıkarlar önemli değildir. Benim onlarla işim yok. Ben o mücadeleyi meclis üyesi kimliğimden çok Orhangazi’nin bir evladı olarak yaptım. Çünkü bu şehrin yarınlarına sözümüz var. Evlatlarımızın geleceğini o gün olduğu gibi yarın da müdafaa etmeye devam edeceğiz.

Bu seçimde Ankara’ya değil Orhangazi’ye Belediye Başkanı seçeceklerini hatırlatan Çoklar:

“Kampanya süresince bazı adaylar kendi kimliklerinden çok partilerini ve liderlerini ön plana çıkarıyorlar. Söyleyecekleri söz, Orhangazi halkının zihninde kendileri adına olumlu algılar olmadığı için bu yola başvuruyorlar. Bu üzücü bir stratejidir. Kendisine özgün fikirleri olmayan, kendisini gizleyerek bir kampanya yürütmeye çalışanların başarılı olması mümkün değildir. Bu çabalar ve algı operasyonları beyhudedir. Çünkü Orhangazi Halkı bu seçimin yerel bir seçim olduğunun farkında. Biz 31 Mart günü sandığa giderek, Ankara’ya değil Orhangazi’ye Başkan seçeceğiz. 1 Nisan sabahı tüm particilik bitecek geriye Orhangazi hizmet sorumluluğu kalacak. Hemşehrilerimiz de görüyor ki bu sorumluluğu yerine getirebilecek tek ekip biziz. Üzerinde çokça düşündüğümüz bu hayırlı yolda Orhangazi’nin önünü açacak bu değişimi hep birlikte başaracağız. “ diye konuştu.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.