ALTIN ZEYTİN ÖDÜLLERİ BUGÜN VERİLİYOR

  • Haberin Tarihi: 9 Temmuz 2020
  • Bu haber 404 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
ALTIN ZEYTİN ÖDÜLLERİ BUGÜN VERİLİYOR

 

Orhangazi Kaymakamlığı tarafından organize edilen Ulusal Altın Zeytin Ödülleri töreninin beşincisi bugün yapılıyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi destekleri ile düzenlenecek tören ilk defa Orhangazi dışında, Merinos AKKM’de yapılacak.

 

Orhangazi Kaymakamlığı’nın organize ettiği ve bu yıl 5.’si düzenlenecek olanUlusal Altın Zeytin Ödülleri töreninde ödüller dağıtılacak. Önceki yıllarda Orhangazi’de yapılan Ulusal Altın Zeytin Ödülleri töreni bu yıl ilk defa Bursa’da yapılacak. Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi (AKKM) Hüdavendigar salonundaki tören, bugün akşam saat 20.30’da başlayacak.

 

BÜYÜKŞEHİR DESTEKLİYOR

Bursa Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile düzenlenecek olan Ulusal Altın Zeytin Ödül Töreni ve galagecesinde zeytin, zeytinyağı ve zeytin üretimi ile ilgili birçok branşta Türkiye genelinde akademisyen, yazar ve birçok sanatçı ödüllendirilecek.

 

HEDEF ULUSLAR ARASI DÜZEYE TAŞIMAK

Altın Zeytin ödül töreninin gala gecesi ile ilgili açıklama yapan Orhangazi Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz ‘Zeytin konusunda hedefimiz uluslararası platformlara taşınmaktır. Herkes zeytinin ve zeytin yağının tadına bakmalı. Gala gecesini 11 dalda belirlenen ödül töreni ile gerçekleştireceğiz. Tören Orhangazi’yi tanıtmak adına büyük katkı sağlıyor.’ dedi.

 

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.