Altın devi Orhangazi’ye geliyor

  • Haberin Tarihi: 24 Kasım 2018
  • Bu haber 422 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Altın devi Orhangazi’ye geliyor

Sarrafiye, külçe altın ve mücevheratın toptan ve perakende satışında 38 yıllık tecrübeye sahip, sektörün önde gelen firmalarından Altınyaz Kuyumculuk Orhangazi’ye geliyor. Açılış öncesinde 5 hafta boyunca Cuma vakti lokma dağıtacak olan firma ilk ikramını dün dualarla yaptı.

Türkiye’de altın, mücevherat ve sarrafiye sektörünün önde gelen firmalarından birisi olan Altınyaz Kuyumculuk Orhangazi’ye şube açmak için hazırlıklara başladı. Gazi Orhanbey Camii karşısında eski Cihan kuyumculuğun bulunduğu yerde faaliyet gösterecek olan Altınyaz için hazırlık çalışmaları sürüyor.

AÇILIŞ ARALIK’TA

AltınyazKuyumculuk’un açılışı Aralık ayı sonunda yapılacak. Türkiye’de 38 yıldır sarrafiye, mücevherat ve külçe altınının toptan ve perakende satışını yapan Altınyaz, Orhangazi’de de toptan fiyatına perakende satış yapacak. Altınyaz, satışın yanısıra vatandaşın tüm mücevheratına ücretsiz ekspertiz hizmeti verecek.SEKTÖRÜN USTA İSMİ İŞLETECEK

Altınyaz Kuyumculuk Orhangazi şubesinin işletmeciliğini ise sektörde 55 yıllık tecrübeye sahip olan, firmanın danışman ve koordinatörü Yunus Daylan yapacak. Sektöre yeni bir soluk olarak Orhangazi’de faaliyet göstereceklerini söyleyen Daylan, ‘Alanında zengin çeşitleri ve hizmet farkıyla Orhangazililerle buluşacağız’ dedi.

5 HAFTA LOKMA DAĞITACAK

Altınyaz Kuyumculuk, Orhangazi’deki şubesinin açılışı öncesinde 5 hafta boyunca lokma ikramı yapacak. İkramlardan ilgi dün Cuma vakti ikramlarla başladı. Gazi Orhanbey Camii önünde Orhangazililere lokma ikram edildi. Belediye, emniyet, jandarma, itfaiye gibi kurumlara ise lokmalar bizzat götürülerek ikram edildi. Lokma ikramlarının açılış gününe kadar 4 hafta boyunca her Cuma devam edeceği bildirildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.