AK Parti’den teşekkür yemeği

  • Haberin Tarihi: 5 Temmuz 2018
  • Bu haber 350 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Parti’den teşekkür yemeği

Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanlığı, 24 Haziran’daki Cumhur Başkanlığı seçimlerinde elde edilen zafer sonrası, partinin Sandık Görevlileri, Mahalle Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları ile ana kademe yöneticilerine yönelik bir akşam yemeği düzenledi.

Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanlığı, Sandık Görevlileri, Mahalle Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları ile ana kademe yöneticileri ile bir akşam yemeği düzenledi. Önceki akşam düzenlenen yemeğe Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bursa Ak Parti il Başkan Vekili, Ak Parti Orhangazi İlçe Başkan vekili Fahrettin Uludağ, Parti yöneticileri ve çok sayıda sandık görevlileri katıldı.

SANDIK GÖREVLİLERİNE VE PARTİ YÖNETİCİLERİNE TEŞEKKÜR

Yemek sonrası ilk konuşmayı Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanı vekili Fahrettin Uludağ yaptı. Uludağ konuşmasına, sandık görevlilerine ve kendi ekibine teşekkür ederek başladı. Uludağ, sandık görevlilerimizin ellerinden geleni yaptığını biliyorum. Çalışmalarımızdan önce yapacağınız işler ile ilgili bir bilgi kitapçığı dağıttık. Bu kitapları lütfen okuyun. Önümüzdeki yerel seçimlerde daha bilgili çalışacağız. Kendi ekibime ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’dedi.

İLK GÜNKÜ AŞK İLE YOLA DEVAM

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ise konuşmasında çıktıkları bu yolda ilk günkü heyecan ve aşk ile her zaman devam edeceklerini dile getirerek ‘bizlere bu zaferi yaşatan rabbime şükürler olsun. Yaptığımız çalışmalar ile halkımızın takdirini kazanmaya devam ediyoruz. Halkımıza hizmet etmek bizlerin en büyük gereksinimidir. Bu noktada seçim çalışmalarında emeği geçen herkesi kutluyorum.’diye konuştu.

 

TEŞEKKÜR PLAKETLERİ SAHİPLERİNE VERİLDİ

Seçim çalışmalarında gösterdikleri üstün gayret ve başarı nedeniyle Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından hazırlanan teşekkür plaketleri, Belediye Başkanı Çağlayan’a, Seçim Koordinasyon merkezi Başkanı Selami Ekeman’a, Kadın Kolları Başkanı Esra Aydın’a, Gençlik kolları Başkanımız Mustafa Koçyiğit’e, ve 24 Haziran seçimlerinde en yüksek oy oranına ulaşan Örnekköy Mahalle Başkanımız Mustafa Zengin’e plaket takdim edildi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.