Ak Parti’de coşkulu program

  • Haberin Tarihi: 1 Nisan 2018
  • Bu haber 301 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Parti’de coşkulu program

Mahalle başkanları yetki belgeleri verildi

AK Parti Orhangazi İlçe başkanlığı tarafından 31 Mahallede yeniden belirlenen Mahalle Başkanları ve Mahalle yönetimleri için Yetki Belgesi teslim programı düzenlendi. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, İl yöneticileri, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ve çok sayıda teşkilat mensubunun katıldığı programda Mahalle Başkanlarının yetki belgeleri Hakan Çavuşoğlu tarafından verildi.

Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatında 31 Mahallenin Mahalle Başkanları ve Mahalle yöneticileri için yetki belgesi töreni düzenlendi. Programa Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, İl yöneticileri, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, Ak Parti olarak sorumlulukları ve vebalimiz çok büyük ama işimiz çok zor değil. Hiç kimsenin realitesinde ast üst ilişkisi olarak emrivaki bir durumla karşılaşmayacak. Omuz omuza bir mücadele verilecek. Topluma karşı sorumlu olduğumuz gibi bir aile içinde birbirimize karşı da sorumluluklarımız var dedi. Mustafa Kaya önce kendi içimizde birlik olmayı başaracağız diye konuşarak, bunu yaparsak insanları da kucaklayabilecek bir vizyon gösterebilelim dedi. 2019 yılında yapılacak olan seçimlere bugünden hazır olduklarını da ifade eden Kaya, seçimler için 1141 sandık görevlimiz olacak. Mahalle teşkilatlarımızla beraber 56 bin seçmenimize 3 ayda bir fiil adım adım ulaşmış olacağız. 1 kişiye 3 ayda 50 ev düşüyor. Haftada 4 ev ziyareti ile seçim gelmeden bunu bitirmiş olacağız dedi. Seçim çalışması değil, gönül çalışması yapacaklarını da vurgulayan Kaya, vatandaşın gönlünü almak için uğraşacağız.

ÇAĞLAYAN; 2018 YILI YATIRIMLARIMIZIN HAYATA GEÇECEĞİ YIL OLACAK

Daha sonra kürsüye gelen belediye Başkanı Neşet Çağlayan, bugüne kadar Orhangazi’de Hükümetin, Büyükşehir’in ve Orhangazi Belediyesi’nin vasıtası ile bir çok çalışmayı hayata geçirdiklerini belirterek, seçim beyannamemizde vaat ettiğimiz bir çok projeyi hayata geçirdik. Fazlasını da gerçekleştirdik. Çok yoğun 4 yılı geride bıraktık. 2018 yılında ise Kültür Merkezi, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve katlı otopark projemizi bu yıl içinde tamamlayacağız. Göl Sahil düzenlemesi, kale sosyal tesisleri, Kızılay ve Hürriyet Sosyal Tesisleri bu yıl hizmete girecek. Anıt Park ve Alis Park düzenlemeleri tamamlanmış olacak. Nadır Dere ıslahı ve sonrasında Kanal Orhangazi projesi de bu yıl önemli bir seviyeye gelmiş olacak. 3 Halı saha, Çakırlı’da Suni çim sahamız. TOKİ Mesire Alanı, Gürle Yamaç Paraşütü tesislerimiz ve Kesimhanemiz bu yıl başlamış olacak. İlçeye 7 adet semt sahasını da gençlerimizin hizmetine sunmuş olacağız dedi. Programda daha sonra Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şükrü Köse ile Ak Parti İl Başkan Vekili Mustafa Sayılgan birer konuşma yaptıktan sonra Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Mahalle Başkanları yetki belgelerini dağıttı.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.