AK Parti tek yürek

  • Haberin Tarihi: 12 Eylül 2018
  • Bu haber 366 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Parti tek yürek

Ak Parti Orhangazi İlçe teşkilatı, partide kuruluştan bugüne kadar çeşitli kademelerde görev almış tüm yöneticilerile akşam yemeğinde bir araya geldi. Programa Ak Parti İl Başkan yardımcısı Mustafa Sayılgan, Bursa Milletvekilleri Zafer Işık, Osman Mesten, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, İlçe başkanı Fahrettin Uludağ ve tüm zamanlarda görev almış yöneticiler katıldı. Ak Parti’nin toplantısında birlik ve beraberlik mesajları verildi.

AK Parti Orhangazi İlçe teşkilatı, kurulduğu günden bugüne kadar partinin ana kademe, kadın ve gençlik kolları, belediye başkanlığı ve meclis üyeliği yapmış tüm isimlere yönelik bir akşam yemeği düzenledi. Nadır Sosyal Tesislerinde gerçekleşen buluşmaya 300’ün üzerinde eski yönetici katıldı. Programa Ak Parti İl Başkan yardımcısı Mustafa Sayılgan, Bursa Milletvekilleri Zafer Işık, Osman Mesten, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, İlçe başkanı Fahrettin Uludağ, kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Ak Parti ilçe başkanı Fahrettin Uludağ, Ak Parti’nin çok büyük bir aile olduğunu belirterek, bu ailenin ferdi olmak bizler için gurur kaynağı. Geçmişte olduğu gibi bugünden sonra da bu birlik ve beraberlik görüntüsü içinde yarınlara doğru yol alacağız gelecekte de ilçemizi hem belediyecilik hizmetleri ile hem de hükümetimizin sunacağı hizmetlerle şehrimizin çehresini değiştirmeye devam edeceğiz dedi.

Çağlayan; Orhangazi’de nereye baksanız Ak Parti iktidarının izlerini görürsünüz

Programda daha sonra konuşan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ise 14 Ağustos 2001’de Kurulan partimizin 5 Kasım 2001’de Orhangazi’deki kuruluşunu tamamlamıştık. İşte o günlerden bugünlere gelindiğinde AK Parti belediyeciliği ve hükümetimizin destekleri ile şehrimize bir çok hizmet kazandırdık. Bugün Orhangazi’de yönünüzü nereye dönerseniz dönün ya Ak Parti Belediyeciliğinin yada AK Parti iktidarının ilçeye kazandırdığı eserlerle karşılaşırsınız dedi. Çağlayan Orhangazi’nin değerine değer kattıklarını vurgulayarak, özellikle üzerinde durduğumuz husus Keramet Ilıca tesisleri ve termal turizmi. Bu konuda gelecek yıl hizmete girecek olan ve şu an itibarı ile çalışmaları süren Keramet Ilıca’daki belki de Türkiye’nin en büyük Termal Aqua Parkının da içinde olacağı termal tesisleri ilçemize kazandırmış olacağız dedi. Orhangazi’de artık kamu binası ihtiyacının yok denecek kadar az olduğunu belirten Çağlayan, devam eden Adliye Binası ve gelecek yıl yapılacak olan yeni Emniyet Müdürlüğü binası ile birlikte ilçemizde kamu binalarının tamamını yenilemiş yada yeni yapmış olacağız. Orhangazi’de tekli eğitime geçecek seviyede derslikler inşa ettik. Eğitimden sağlığa kadar bir çok ihtiyacı karşıladık. Bununla birlikte Belediyecilik hizmetleri noktasında da insanlarımızın refahı için sürekli çalışıyor, yeni projeler geliştiriyoruz dedi. Çağlayan, Partimizin kuruluşundan bugüne kadar çeşitli kademelerde görev almış tüm yol arkadaşlarımızla böyle özel bir gecede buluşmak partimizin gücünü ve geleceğe emin adımlarla ilerleyişini yeniden gözler önüne serdi. Bizleri böyle özel gecede buluşturan Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatımıza ve teşkilatımızda bugüne kadar görev almış tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bugünden sonra da durmak yok yola devam. Ak Parti belediyeciliği ile ilçemizi daha güzel günlere taşımaya devam diyerek sözlerini tamamladı. Programda daha sonra Milletvekilleri Zafer Işık ve Osman Mesten birer konuşma yaparak birlik ve beraberlik vurgusunda bulundular. Program il başkan yardımcısı  Mustafa Sayılgan’ın konuşması ile tamamlandı.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.