Ak Parti, Muhtarları dinledi

  • Haberin Tarihi: 28 Aralık 2019
  • Bu haber 769 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Parti, Muhtarları dinledi

AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatı, merkez mahalle muhtarları ile istişare toplantısı düzenledi, muhtarların taleplerini dinledi.

 

Orhangazi Muhtarlar evinde gerçekleştirilen toplantıda muhtarların mahallelerin sorunlarının yanı sıra yerel ile ilgili konular konuşuldu. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ muhtarları önemsediklerini belirterek,  AK Parti ile birlikte muhtarlara verilen önemin arttığına dikkat çekti. Muhtarlık özveri isteyen gönüllülük esasına dayalı bir meslektir. Hiçbir geliri olmadan, mahallesi ve ili adına hizmet veren muhtarlarımız maalesef bugüne kadar hak ettiği ilgiyi, değeri görmüyordu. Uzun bir aradan sonra nihayet Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın duyarlı davranışı karşısında muhtarlarımız hatırlanmış, külliyede üst üste yaptığı toplantılarla muhtarların bir anda Türkiye gündemine gelmesine vesile olmuştur. Cumhurbaşkanımız ile bir araya gelme fırsatı bulan muhtarlarımız kendileriyle ilgili sorunlarını bir bir iletmiş ve muhtarlık camiasında çok büyük değişimler yaşanmıştır. Bizler her zaman muhtarlarımızın yanındayız. Ülkemizin içerisinde bulunduğu şu günlerde muhtarlarımızın ülkemiz adına dik duruşları bizleri onurlandırmaktadır. Düzenlemiş olduğumuz istişare toplantısına katılımlarından ötürü herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İstişare toplantısında son 6 merkez Mahalle

Arapzade, Tekke ,Hürriyet Muradiye ,Fatih ve Camikebir mahalle muhtarları ve Mahalle Başkanları ile toplantı yapıldı.Toplantıda Muhtarlar ve Mahalle Başkanların talepleri not alındı.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.