AK Parti kademeleri iftarda buluştu

  • Haberin Tarihi: 14 Haziran 2017
  • Bu haber 440 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Parti kademeleri iftarda buluştu

AK Parti Orhangazi ilçe başkanlığı, ana kademe, sandık başkanları ve daha önce parti kademelerinde görev yapmış kişilere iftar verdi. İlçe Başkanı Kaya, kuruluşundan bugüne AK Parti’ye gönül vermiş, emek harcamış herkese teşekkür etti.

1 2 3 5

1 2 3 5

AK Parti Orhangazi ilçe başkanlığı parti kademelerinde görev alanları iftar sofrasında ağırladı. Alemdar tesislerindeki iftara ev sahipliği yapan AK Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ve yöneticiler konukları kapıda karşıladı. İftar yemeğine; Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, eski dönem milletvekilleri İsmet Su ve Faruk Ambarcıoğlu, parti kademelerinde görev alan ve geçmişte almış olan isimler ve sandık başkanları katıldı. Davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği iftar programında konuşan İlçe Başkanı Kaya, AK Parti’ye kuruluşundan bu yana emek vermiş isimlere teşekkür ettiğini söyledi. AK Parti’nin islam coğrafyası ve Türk milletinin en büyük güvencesi olduğunu ifade eden Kaya, hiçbir planının Türkiye’nin kalkınma sürecinin önüne geçemeyeceğini söyledi.

Programda konuşan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’de iktidar ve yerel iktidar olarak her noktasına damga vurduklarını ve hep birlikte büyük bir aile olarak ilçeye hizmet etmeye devam ettiklerini ifade etti. İftarda eski milletvekilleri Ambarcıoğlu ve Su da birer konuşma yaptı.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.