Adliye binasında geri sayım

  • Haberin Tarihi: 30 Temmuz 2020
  • Bu haber 253 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Adliye binasında geri sayım

 

Ak Parti inşaatta incelemede bulundu

AK Parti Orhangazi İlçe başkanı Fahrettin Uludağ, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Hürriyet Mahallesinde yapımı devam eden Adliye Binası inşaatında incelemelerde bulunarak yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldılar. Adliye binasının yıl sonuna kadar faaliyete girmesi bekleniyor.

Orhangazi’de yapımına 2018 yılının sonlarında başlanan yeni Adliye Binasının inşaatında sona gelindi. Bina dış cephe ve içindeki çalışmalar tamamlanırken, çevre düzenlemesi çalışmalarına da başlandı.

Ak Parti’den inşaatta inceleme

Ak Parti ilçe başkanı Fahrettin Uludağ yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yeni Adliye Binası’nda incelemelerde bulundu. İnşaatın yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan İlçe başkanı Fahrettin Uludağ, “Daha önceki adliye binası 15 yıldır hizmet veriyordu. O günün şartlarına göre yapılan bir binaydı. Zamanla eksiklikler ortaya çıkmaya başladı. Kapasite olarak talepleri karşılayamaz hale gelmişti. Yeni adliye binamız ise günümüzün modern ihtiyaçlarına göre yapıldı. Adliye binasının fiziki şartlarının iyi olması hem personel hem de vatandaşa hizmet noktası açısından moral ve motivasyon olarak çok önemlidir dedi.

Yıl sonuna kadar tamamlanacak

Öte yandan Orhangazi’de inşasına devam edilen yeni adliye binasında çalışmaların yıl sonuna kadar tamamlanması planlanıyor. Son derece modern inşa edilen Adliye binasında çevre düzenlemesi çalışmalarına da başlandı.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.