ACI VEDA

  • Haberin Tarihi: 25 Nisan 2018
  • Bu haber 569 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
ACI VEDA

Gözyaşları sel oldu

Orhangazi’de 27 yaşındaki Uğur Kazan isimli genç adam, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek önceki gün hayatını kaybetti. İstanbul Marmaray’da Kontrol Mühendisliği yapan ve bir süre önce kanser hastalığına yakalanan Uğur Kazancı gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Orhangazi genç mühendise ağladı. Orhangazi’de Belediye Et kesim tesislerinden emekliye ayrılan Bülent Kazancı’nın oğlu, Jeoloji Mühendisi 27 yaşındaki Uğur Kazancı, bir süre önce yakalandığı kanser hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti.

MARMARAY’DA KONTROL MÜHENDİSİ OLARAK ÇALIŞIYOR

Üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul’da Marmaray’da Kontrol mühendisi olarak çalışmaya başlayan 27 yaşında ve bekar olduğu belirlenen Uğur Kazancı, kanser hastalığına yakalandıktan sonra bir süredir tedavi görüyordu. Bursa’da özel bir hastanede tedavisi devam ederken 3 gün önce ameliyat edilen Uğur Kazancı, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

GÖZYAŞLARI ARASINDA UĞURLANDI

Bülent ve Nermin Kazancı çiftinin iki çocuğundan birisi olan Uğur Kazancı, Orhangazi’de ikindi vakti Gazi Orhanbey Camiinde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Uğur Kazancı’nın cenaze töreninde anne ve babası ile birlikte yakınları ve sevenleri gözyaşlarına boğuldu.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.