‘A TAKIMI’NA İKİNCİ DESTEK

  • Haberin Tarihi: 16 Şubat 2020
  • Bu haber 304 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
‘A TAKIMI’NA İKİNCİ DESTEK

Yeni sanayi için çalışmalar hızlandı

Orhangazi’de kurulması planlanan yeni sanayi sitesiyle ilgili çalışmalar hızlandı. Yeni sanayinin ‘A Takımı’ Başkent’te Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ile biraraya geldi. Görüşmede tüm yönleri ile yeni sanayi sitesi ele alındı, fikir alışverişi yapıldı.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Ankara temasları sırasında beraberindeki heyet ile beraber Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede’yi ziyaret etti.

Başkan Aydın,  Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ, Orhangazi Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Turgay Durmuş ve Sanayi Esnafı Yapı Kooperatifi Başkanı Kadir Şimşek ile birlikte ziyaret ettiği Büyükdede’ye, ilçede inşa edilmesi planlanan yeni sanayi sitesi hakkında bilgi verdi.

 

SANAYİ ŞEHİRİÇİNDEN ÇIKACAK

Belediye Başkanı Aydın, şehir merkezindeki sanayi esnafını şehir dışına taşımak ve daha rahat faaliyet gösterecekleri bir alan oluşturmak için çaba harcadıklarını ifade etti. Orhangazi’nin günden güne büyüyüp geliştiğine vurgu yapan Aydın, ‘Şehrin içerisinde kalan sanayi dükkânlarını tek bir çatı altında toplamak ve vatandaşlarımıza daha rahat hizmet sunabilmeleri için yeni bir alan oluşturmak istiyoruz.’ dedi.

 

ANKARA’DAN TAM DESTEK

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede Başkan Aydın’a yapılması planlanan yeni sanayi sitesi ile ilgili desteklerinin tam olduğunu ifade ederken, gerekli çalışmalar ile alakalı sonuçların takipçisi olacağını ifade etti.

 

 

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.