55 yıllık tecrübesi ile Teke Zeytinyağı sezonu açtı

  • Haberin Tarihi: 11 Eylül 2018
  • Bu haber 377 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
55 yıllık tecrübesi ile Teke Zeytinyağı sezonu açtı

Orhangazi’nin en eski zeytinyağı fabrikalarından birisi olan ve halen 3.kuşak hizmet veren Teke Zeytinyağı Fabrikası yeni sezonu eylül ayı ile birlikte açtı. Çakırlı Mahallesi’nde AB standartlarındaki tesislerinde günlük 90 ton zeytin işleme kapasitesine sahip Teke Zeytinyağı Fabrikası ayrıca bu yıl tüm üreticilerin ayağına kadar servis hizmeti verecek. İşletme sahibi İhsan Teke, sezon boyunca isteyen üreticilerimizin evine kadar araçlarımız zeytin alımına gidip zeytinyağlarını da evlerine kadar teslim edecek dedi.

Yarım asrı aşan tecrübesi ile Teke Zeytinyağı 2018 yılı zeytinyağı sezonunu eylül ayı ile birlikte açtı. 1963 yılından bu yana Çakırlı Mahallesinde hizmet veren ve her geçen yıl teknolojiye ayak uydurarak büyütüp geliştirdiği tesislerinde zeytinyağı sıkımı yapan Teke Zeytinyağı Fabrikası, eylül ayı itibarı ile yeni sezonu da açmış oldu.

GÜNLÜK 90 TON ZEYTİN KAPASİTESİ VAR

Teke Zeytinyağı Fabrikası işletme sahibi İhsan Teke, bu yılki sezonu açtıklarını belirterek, eylül ayı ile birlikte üreticilerimize hizmet vermeye başladık. Günlük 90 ton zeytin sıkım kapasitesine sahip tesislerimizde el değmeden zeytinyağı üretimimizi sürdüreceğiz dedi.

SERVİS HİZMETİ VERECEKLER

İhsan Teke, bu yıl üreticiler için yeni bir hizmeti daha başlatacaklarını vurgulayarak, bu yıl isteyen tüm üreticilerimizin bahçesine yada evine kadar servis hizmeti vereceğiz. Servislerimiz üreticilerimizin zeytinlerini alıp sıkımını yaptıktan sonra tekrar zeytinyağı olarak üreticilerimizin evlerine kadar teslimini yapacak dedi.

HEM KENDİ ÜRETİMİMİZ OLACAK HEM ÇİFTÇİMİZE HİZMET VERECEK

Son teknoloji cihazları ile son derece hijyen bir ortamda üretim yaptıklarını da belirten İhsan Teke, tesislerimizde hem kendi üretimimiz olacak hem de üreticilerimizin ürünlerini işleyeceğiz dedi. Servis hizmetlerinin 7 gün 24 saat aralıksız yapılacağını da söyleyen Teke, 55 yıllık tecrübemiz ve 3.kuşak ile birlikte tüm üreticilerimize hizmet vermek için hazırız dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.