50 çeşit ürünle hizmet veriyor

  • Haberin Tarihi: 14 Mart 2019
  • Bu haber 438 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
50 çeşit ürünle hizmet veriyor

Orhangazi’de kısa bir süre önce yenilenen ve yeni yüzü ile hizmet vermeye başlayan Sakinler Unlu Mamulleri günlük 50’nin üzerinde ürettiği unlu mamuller ile ilçede fark yaratıyor. Sakinler Unlu Mamulleri ilçede ilk kez İzmir Bombası diye bilinen bir kurabiye çeşidini de üretmeye ve satışını yapmaya başladı.

Orhangazi’de yaklaşık yarım asırdır hizmet veren ve Aile şirketi olarak yoluna devam eden Sakinler Unlu Mamulleri Hürriyet Mahallesi’ndeki tesislerinde bir süre önce tamamladığı yenilenmesinin ardından üretime aldığı yeni ürünler ile de dikkat çekmeye başladı. Daha önce sadece ekmek ve türevlerinin üretim ve satışını yapan Sakinler Unlu Mamulleri yaş pasta ve pasta çeşitleri, ekmek ürünleri, pide ve farklı çeşitleri, puaça ve ekşi mayalı ekmek üretimlerinin yanı sıra günlük 50’nin üzerindeki çeşidi ile Orhangazililere hizmet vermeye başladı.

İzmir Bombası ilk kez

Sakinler Unlu Mamulleri Orhangazi’de ilk kez İzmir Bombası olarak bilinen kurabiye çeşitleri ile de vatandaşlara hizmet vermeye başladı. Sakinler Unlu Mamulleri günlük taze yaş pasta çeşitleri ile de ilgi görüyor. Sakinler Unlu Mamulleri işletme sahipleri ise yıllardır ekmek ve türevleri üzerine verdikleri hizmeti artık çeşit fazlalığı ile sunmaya gayret ettiklerini ifade ettiler.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.