“5 bin ton zeytin alımı bekliyoruz”

  • Haberin Tarihi: 5 Ekim 2018
  • Bu haber 317 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“5 bin ton zeytin alımı bekliyoruz”

Marmarabirlik Orhangazi Kooperatifi Başkanı Remzi Bayram kampanya dönemi öncesi değerlendirmede bulundu

Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Remzi Bayram, 2018 yılı kampanya dönemi öncesinde değerlendirmede bulundu. Remzi Bayram, şuana kadar rekolte beyanı bildirim miktarının 5 bin tonu bulduğunu belirterek, rekolte beyanı alımlarının 6 bin tonu geçmesini bekliyoruz. Bu yıl ise kooperatif olarak 5 bin ton zeytin alımı hedefliyoruz dedi.

Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Remzi Bayram, kooperatif olarak rekolte beyanı alımlarını sürdürdüklerini belirterek, rekolte beyanı verme süresi 15 Ekime kadar devam edecek. Kooperatif olarak şu ana kadar bildirilen rekolte beyanı miktarı 5 bin tonu geçti. Bu rakamın 6 bin tonun üzerine çıkmasını bekliyoruz dedi.

5 bin ton alım bekliyoruz

Marmarabirlik Orhangazi Kooperatifi Başkanı Remzi Bayram, geçen yıl toplamda zeytin alım miktarının 4 bin 100 ton civarında gerçekleştiğini belirterek, bu yıl alım miktarımızın 5 bin tonu bulmasını bekliyoruz dedi.

Ürün kalitesi yüksek

Kooperatif  Başkanı Remzi Bayram bu yıl bölgede ürün kalitesinin yüksek olduğuna da vurgu yaparak, kooperatif olarak biz hazırlığımızı yaptık. Zeytin alımlarına kooperatif olarak hazırız dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.