15 Ağustosa kadar bitecek

  • Haberin Tarihi: 7 Temmuz 2019
  • Bu haber 545 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
15 Ağustosa kadar bitecek

Orhangazi’de İznik Gölü sahilinde Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan sahil yürüyüş, bisiklet yolu ve sosyal donatı alanları projesi önümüzdeki hafta yeniden başlıyor. Yaklaşık 3 aydır çalışmaların durdurulduğu projede ekipler malzemelerin gelmesi ile birlikte yeniden çalışmalara başlayacak. Projenin yapımını sürdüren firma yetkilileri tüm çalışmaların ağustos ayı ortalarına kadar tamamlanacağını ifade etti.

İznik Gölü Orhangazi sahilinde yapımı devam eden ancak 3 aydır çalışmaların ödenek yetersizliğinden dolayı durduğu Göl Sahil projesinde çalışmaları önümüzdeki haftadan itibaren yeniden başlıyor. İznik Gölü Çamlık tesisleri güzergahı boyunca yaklaşık 3 bin metrelik alanda sürdürülen Sahil Yürüyüş, Aydınlatma, Bisiklet yolu ve sosyal donatı alanlarının yer aldığı projede kalan malzemelerin önümüzdeki günlerde geleceği açıklandı.

Ağustos ortasında tamamlanacak

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sahil dairesi işleri tarafından yürütülen çalışmaları yürüten yüklenici firma yetkilileri, çalışmaların kısa süre içinde başlayacağını ve en geç ağustos ayı ortalarında da tamamlanacağını kaydetti. Proje aydınlatma sisteminin önümüzdeki günlerde başlatılacağı, projenin kalan bölümünün ise ağustos ortalarında bitirileceği belirtildi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.